Prezentowany zbiór ofert stworzyliśmy dzięki doświadczeniom zdobytym przez wiele lat pracy w turystyce. Działamy nieprzerwanie od 1990 roku, a wcześniej, przez parę lat, mieliśmy okazję zdobywać doświadczenia i wiedzę turystyczną podczas organizacji i prowadzenia wypraw w Klubie Wysokogórskim w Katowicach. Naszym niewątpliwym osiągnięciem jest wysłanie jako pierwsze biuro w Europie grup trekkingowych na Kamczatkę, zorganizowanie wypraw w góry: Pamiru, Tien-Szaniu, Pamiro-Ałaju…

 

Wyspecjalizowaliśmy się w organizacji intensywnych i przebogatych programowo imprez objazdowych na Kresy Wschodnie, do Krajów Bałtyckich, Rosji, Rumunii, Mołdawii i Ukrainy…

 

Organizujemy nietypowe i jakże różnorodne trampingi i trekkingi do: Armenii, Gruzji i Azerbejdżanu, Mongolii, Indii i Nepalu, na daleką Syberię specjalizując się w temacie Bajkału i Kamczatki Znamy doskonale kraje alpejskie: Austrię, Francję i Włochy dzięki organizacji rozlicznych objazdówek i imprez narciarskich.

 

Pomożemy Ci także w wyborze ośrodka, pensjonatu, wynajmie domku a nawet kwatery w pięknych górskich regionach kraju naszych sąsiadów Słowaków, a także najbardziej atrakcyjnych narciarsko regionach Polski.

 

Dla grup młodzieżowych i zakładów pracy przygotowaliśmy kilkadziesiąt tras wycieczkowych po Polsce i sąsiednich krajach, oczywiście w naszym stylu – każda wycieczka z bogatym i bardzo różnorodnym programem !

 

 

Certyfikaty i Zaświadczenia

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania

 

 

Zaświadczenie REGON
OWU – Koszty rezygnacji
Postanowienie KRS
Potwierdzenie nadania NIP

Jesteśmy na Oferteo, kliknij i zapoznaj się z opiniami naszych klientów