Jesteśmy doświadczonymi organizatorami wycieczek zarówno krajowych jak i zagranicznych. Możemy zrealizować wyjazdy nawet dla małych, kameralnych grup preferujących aktywne zwiedzanie, wędrówki górskie, narciarstwo…

Na rynku turystycznym działamy od 2012 roku i mamy na koncie mnóstwo zrealizowanych tras wycieczkowych po Europie (Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czechy, Estonia, Finlandia, Litwa, Łotwa, Macedonia, Mołdawia, Niemcy, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Ukraina), wyjazdów narciarskich do krajów alpejskich: Austrii, Francji i Włoch, a także wyjazdów podróżniczych i przygodowych do takich krajów jak: Armenia, Azerbejdżan, Gruzja, Jordania, Kirgistan, Mongolia, Uzbekistan, Tadżykistan.

Lubimy pracę z młodzieżą, której z przyjemnością pokazujemy atrakcje naszego pięknego kraju: parki narodowe i rezerwaty, zamki, różnorodne zabytki i starówki urokliwych miasteczek. Staramy się wpoić młodzieży szacunek do otaczającej nas przyrody i osiągnięć człowieka. Zwracamy uwagę i uczymy zachowań zarówno w górach, w lesie, w dzikim terenie jak i w miejscach szczególnych: zabytkach, muzeach, wystawach …

Trasy wycieczkowe możemy przygotować na zamówienie albo zrealizować wg pomysłu klienta służąc radą, doświadczeniem i znajomością tematu.
Wyjazdy narciarskie, które organizujemy maja fachową opiekę instruktorów, a nawet trenerów narciarstwa.

Zrealizujemy usługi transportowe w oparciu o autokary a nawet busy dla małych grupek.

O naszych doświadczeniach podróżniczych często opowiadamy podczas prelekcji w klubach, w kawiarniach, szkołach ilustrując je wspaniałymi zdjęciami i materiałami filmowymi.

 

Certyfikaty i Zaświadczenia

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania

 

 

Zaświadczenie REGON

OWU – Koszty rezygnacji

Postanowienie KRS

Potwierdzenie nadania NIP

Wpis Centralna Ewidencja OT

Standardowy Formularz Informacyjny

Dyrektywa (UE) 2015/2302 przetransponowana do prawa krajowego (wersja pełna)

Jesteśmy na Oferteo, kliknij i zapoznaj się z opiniami naszych klientów